• KOLEJNY SUKCES!!!

     •  

      W dniu 8 lutego odbyła się w ZSP nr 2 kolejna edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej „Top of the Pops”. Spieszymy poinformować, że dwie nasze niezawodne uczennice Oliwia Czerwińska z klasy 3gC i Zuzanna Rychlik z klasy 2B po raz kolejny odnotowały sukces na swoim koncie. Oliwia swoją interpretacją utworu „Creep” Postmodern Jukebox Radiohead Cover zawojowała jury, które jednomyślnie przyznało jej I miejsce, a Zuzanna wykonaniem piosenki Mariah Carey „Always be my baby” uplasowała się na II miejscu.

      Nie można nie wspomnieć o Amelii Binieckiej z klasy 3F („Flashlight” Jessie J.), Lilianie Kęsy z klasy 2B („All of me” John Legend) i Wiktorii Wosinek z klasy 3gA („Anyone” Demi Lovato), które również pięknie i z zaangażowaniem zaprezentowały swoje utwory.

      Gratulujemy wszystkim uczestniczkom. Zapraszamy do wysłuchania piosenek w wykonaniu Oliwii i Zuzanny.

      Opiekunem konkursu była pani Małgorzata Chabińska.

     • OGŁOSZENIE

     • UWAGA!

      Zmiana terminu szkolnego konkursu z języka angielskiego! 

      Zapraszamy po feriach 10 MARCA (CZWARTEK) O GODZINIE 8:55.

     • WYNIKI KONKURSU POWIATOWEGO "MAPA BEZ TAJEMNIC"

     • W dniu 28.01.2022 r w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie odbył się XIV Powiatowy Konkurs Geograficzny „Mapa bez tajemnic".

      Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy geograficznej poprzez obcowanie z mapą, która oprócz walorów poznawczych, kształtuje umiejętności obserwacji i wyobraźni przestrzennej.

      W konkursie wzięły udział następujące szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego, II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. R. Traugutta w Bełchatowie.

      Wśród nagrodzonych znalazł się nasz uczeń z klasy 2D - Norbert Świderek, który otrzymał wyróżnienie.

      Gratulujemy!