-> Strona główna  -> Kontakt  -> Startowa  -> Dodaj do ulubionych










Rozkład lekcji
Nr lekcji
Czas trwania
1
8:00- 8:45
2
8:55- 9:40
3
9:45-10:30
4
10:40-11:25
5
11:40-12:25
6
12:30-13:15
7
13:20-14:05
8
14:10-14:55

Szkolna Fotogaleria

korytarz - parter

sala pielęgniarska

siłownia

biblioteka

sala gimnastyczna

sala chemiczna
ekopracownia

sala geograficzna

szatnia

sala biologiczna

korytarz na I piętrze

patio

 

INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW
(01.07.2019, 10:11)


Odbiór świadectw maturalnych - 4.07.2019 r.
w sali nr 13 w godzinach 11:30 - 14:00

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
(21.06.2019, 12:07)


Zestaw podręczników po gimnazjum - kl. I-III


Zestaw podręczników po szkole podstawowej - kl. I





BEZPIECZNE WAKACJE
(21.06.2019, 11:03)




DRODZY ÓSMOKLASIŚCI I GIMNAZJALIŚCI!
(19.06.2019, 10:27)


     Świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminów przyjmowane będą
od piątku 21 czerwca w godz. 900-1330 w sali nr 11
obok sekretariatu.


PODSUMOWANIE KONKURSÓW FIZYCZNYCH
(19.06.2019, 10:19)


     W mijającym roku szkolnym młodzież naszej szkoły brała udział w wielu konkursach, zajmując w nich wysokie lokaty. Tak też było w przypadku konkursów fizycznych.
     W organizowanym przez naszą szkołę XI Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Zjawiska Fizyczne w Obiektywie” Jarosław Przerywacz, uczeń klasy 3 D zajął I miejsce, a Dawid Knaś , również uczeń klasy 3 D zajął III miejsce.
     W I Powiatowym Konkursie „ Prąd - Twój wróg , czy przyjaciel? ” Klaudia Markiewicz, uczennica klasy I B zajęła II miejsce.
     Żaneta Nowicka, uczennica klasy 3 D, jako jedyna reprezentantka Bełchatowa znalazła się w gronie jedenastu laureatów konkursu „Bezpieczna Elektryczność ”. Należy dodać, że w etapie tego konkursu wzięło udział 250 uczniów z sześciu szkół powiatów: piotrkowskiego, tomaszowskiego i piotrkowskiego, a do II etapu zakwalifikowało się już tylko 27 uczniów. Wśród nich oprócz Żanety, znalazł się Przemysław Barański, również uczeń klasy 3 D.
     W Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko” naszą szkołę reprezentowali: Emilia Sikorska (klasa 2 C), Artur Kluska (3 D) oraz Bartłomiej Płóciennik i Artur Król ( klasa I D).
     Wszystkim laureatom konkursów fizycznych serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Opiekun: Ewa Tarnowska-Posmyk





TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH
(18.06.2019, 14:09)


27.08.2019 r.

- 1000 MATEMATYKA
klasy I - sala 40
klasy II - sala 29

- 1200 JĘZYK ANGIELSKI - sala 30
- 1330 JĘZYK HISZPAŃSKI- sala 30


28.08.2019 r.

- 1000 JĘZYK POLSKI - sala 30
- 1200 CHEMIA, FIZYKA - sala 31
- 1200 JĘZYK NIEMIECKI- sala 27



OGŁOSZENIE
(17.06.2019, 15:44)


Dnia 18 czerwca (wtorek) lekcje będą skrócone
(do 30 minut)


OGŁOSZENIE
(17.06.2019, 10:35)


Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
odbędzie się 19 czerwca (środa) o godz. 8:00.

Uczniowie proszeni są o przyjście 15 min. wcześniej
w celu zniesienia krzeseł na salę gimnastyczną.


OGŁOSZENIE
(13.06.2019, 11:58)


W piątek (14 czerwca) z powodu upałów
lekcje będą skrócone



OGŁOSZENIE
(12.06.2019, 12:28)


W czwartek (13 czerwca) z powodu upałów
lekcje skrócone




>>

Powered by PsNews

nasza szkoła na Facebooku



ORGAN PROWADZĄCY
Powiat Bełchatowski








NASI PARTNERZY


Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi



W ramach akcji "1% dla mojej szkoły" otrzymaliśmy dotację na łączną kwotę 1675,5 zł
na zakup książek
i monitora